Tanulmányi verseny sikereket értek el a Kőbányai Zeneiskola növendékei!
2010/11-es tanév
VI. budapesti dalverseny
II. korcsoport
Józsa Álmos Botond: Nívó díj
Kresznerits Ádám : Nívó díj
Békey Mihály László : Dicséret
Tanár: H. Németh Lujza
Korrepetitor: Taraszova Krisztina
2011. 05. 07.
Gitár kamara találkozó
I. korcsoport
Nagy Bernadett
Vajdahunyadi Noémi
Czétényi Petra III.díj
Buzás Ágnes
Czumbel Fanni
Kiss Boglárka I.díj
Tanár: Háda Tímea
2011. 04. 16.
V. budapesti Banda Ede csellóverseny
az I. korcsportban
Bucella Lilla- Rátkay Áron duó I. díj
tanár: Dávid Krisztina
a II. korcsoportban
Rinkó Sándor- Zsólya Máté duó I.díj
tanár: Dominkó Csilla
a III. korcsoportban
Budai Tamás - Poór Nikolett duó II. díj
tanár:Dávid Krisztina
Dombai Brigitta – Farkas Tamás duó II. díj
tanár: Dominkó Csilla
Braun Janka – Poór Nikolett – Tóth Zoltán trió I. díj
tanár: Dávid Krisztina
Balog Sára – Braun Janka – Juhász Anikó – Poór Nikolett kvartett
II .díj
Tanár: Dávid Krisztina
2011. 04. 08-09.
III. budapesti zeneiskolai gitárfesztivál
Buzás Ágnes – ezüst minősítés
Kiss Boglárka – ezüst minősítés
Tanár: Háda Tímea
Kőrösi Péter – bronz minősítés
Papp Zsombor – bronz minősítés
Tanár: Srancsik Gábor
2011. 03. 25-26
VII. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára
Oltai Adrienn emlékére, ORSZÁGOS DÖNTŐ
Szóló kategória, I. korcsoport
Kapusi Réka, klarinét – I. helyezés
Tanár: Kovalik Erika
Korrepetitor: Somogyi Andrea
X. Országos Kodály Zoltán Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny
budapesti válogató
Bakó Dorottya – dicséret
Tanár: dr. Fazekas Ágnes
2011. 03. 11-12.
VII. Országos verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára
Oltai Adrienn emlékére, BUDAPESTI válogató
Kapusi Réka, klarinét – kiemelt nívódíj
Tanár: Kovalik Erika
Korrepetitor: Somogyi Andrea
IV. Bántai Vilmos BUDAPESTI FUVOLAVERSENY
Böcker Fruzsina – I. korcsoport aranydíj
Takács Dorottya – III. korcsoport ezüstdíj
Tanár: Hortobágyiné Pók Szilvia
Korrepetitor: Somogyi Andrea
XVIII. Budapesti ÜTŐ FESZTIVÁL
Tihanyi Dániel – szóló kategória: Dicséret
Tanár: Juhász László
Korrepetitor: Szabó Barna
XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny
DÖNTŐ
Sárréti Márton – dicséret
Tanár: Papp Károlyné
Korrepetitor: Berkiné Ponó Lili
XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny
budapesti területi válogató
Antalóczy Máté - Különdíj
Tanár: Papp Károlyné
Sárréti Márton – Nívódíj
Tanár: Papp Károlyné
Le Hai Anh - Nívódíj
Tanár: Juhászné Mogyorósi Judit
Korrepetitor: Furák Péter
2010. 10. 13.